2014

Nová motorka nepřicházela v úvahu a tak se začalo vybírat po bazarech. Vybrali jsme bazar ve Zlíně-Malenovicích. Byl to dovoz z Itálie od prvního majitele, měla najeto 38623 km a uvedena do provozu 2009.

Při koupi (18.11.2014) jsem domluvil základní servis (veškeré kapaliny, svíčky, rozvody a ventily), přihlášení v ČR udělal bazar a mě zbylo jen zajít pro SPZ.

Kdo by vydržel a neprojel se! Hned následující neděli jsem obléknul novou výbavu od RICHA a AGV. Byly 3°C a bylo mě fajn, tedy až na ruce. Helmu jsem musel ve městě mít pootevřenou. Nabral jsem benzín (100oct) a zpět domů. Už následovalo jen zazimování, utření od prachu, vyjmutí baterie, namazání řetězu a dofouknutí pneu).

No, ze zazimování nic nebylo. 13.12.2014 se udělalo tak pěkně, že jsem opět motorku připravil a vyjel na malou projížďku kolem komína. Měl jsem i nový držák pro GoPro, byl hned využit (viz. video) Zajel jsem se podívat za kamarádem do Otrokovic, ten mě při odjezdu vyfotil, takže mám i fotku, kde je i řidič :-) Pokračoval jsem po rychlostní cestě do Hulína, zde odbočil na Holešov a přes něj domů. Nabral opět do plné nádrže a šup s motorkou do šopy. Celkem se najelo 67km.
V neděli jsem ještě udělal jeden držák na GoPro, ten by měl snímat přístrojový panel, zatím nevyzkoušeno. Opět zazimováno, na jak dlouho nedokáži při tomto počasí říct.

Tak, a už se nemusím bát, že mě Stromek spadne. Koupil jsem padací rám od Kuboje. :-) A když jsem na webu našel brašny do tohoto padáku, neodolal jsem a koupil. www.marselus.com

Když jsem koupil Stroma, jediné na co se nedalo koukat byl zadní kufr. Rozhodnul jsem se to napravit a nechal vytmelit a nalakovat celé horní víko. 


 
 
 
 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com