28.2. měsíc, kdy to už jde, ale není to dokonalé :-) Takže jen malé zahájení sezony k Trampovi a zpět. 78km
6.3. - ten už začíná být mnohem v lepší kondici. Proto, když nevíš co by, zajedeš do OBI. Mám to 6km, nakonec z té jízdy bylo 86km. Huba od ucha k uchu, ještě že mám štít a nelítají mouchy :-)
Konečně to správné zahájení sezony a to s batůžkem. Fofrem mizíme z práce a rychlostí blesku se soukáme do motooblečení (se zimnímy doplňky je to spíše brnění). Vyrážíme za místní zajímavostí do Lačnova. Kde začaly kvést Šafrány bělokvěté. 99km
20.3.
Svrběly mě ruce, tak jsem udělal výjezd k Trampovi. Bylo nás tam dost. V klidu jsem si prohlížel motorky a hle, přijíždí další "Stromek". Zjištění, že se známe z FB, bylo fajn. Byl to Bronislav Smékal.
Zajeli jsme na kafe do sirných lázní Leopoldov na Smraďavce. Pokecali, popili a vydali se domů. 106km
Den volna a sluníčko, teplota kolem 10°C, nevyužít toho by byla chyba. Naší první zastávkou je vesnice Modrá u Velehradu. Jdeme se podívat na repliku kostela z 9. století. Vedle něj jsou původní základy. Kousek popojedeme a jsme v Chabaních, koukáme na krásný Sekvojovec obrovský. A když už se motáme kolem Trampa, tak zamíříme i tam. Koukáme, dva "Stromky" a další známí z FB. Bára, Stan a Broňa. Jde vidět, že sezona začíná, nejsme tam sami. Ještě před návratem domů, Evě ukáži lázně Leopoldov. 99km
28.3.
Opět den stvořený pro jízdu. Jen jsem musel "japonku" trochu poopravit. Při čištění jsem narazil na uvolněnou nádobku brzdové kapaliny pro zadní kolo. Šroubek se vytřepal. Málem se musela rozebrat celá motorka :-D. Takže potom už jen hup na ní. Cíl cesty neznámý. Nakonec z toho byl okruh Hostýn - Valmez - Rožnov - Vsetín. 146km


























