9.3.

Tento den jsme si zajeli na Motosalon do Brna. Po zkušenosti z 2016, jsme si vybrali pátek a bylo to mnohem lepší. Také pomohlo, že to měli ve dvou halách. Posadil jsem se na motorky, na kterých jsem si přál sedět. Byl to super den, prošli jsme si to třikrát dokola. Pozdravili se s přáteli z Facebooku Suzuki V-Strom cz. Ve stánku s přípravky ACF-50 a Corrosion block mě poradili, jak je použít.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10 a 11.3.

přesunul jsem "japonku" ze zimního stání do letního a připravil ji na použití přípravku ACF-50 (zabalil pneu a brzdy). Druhý den jsem nakonec aplikoval CORROSION BLOCK. Motorka zkrásněla a po 14 dnech jde vidět, že to asi má vliv i na tu rez.


 

15.3.

počasí nádherné, a tak spěchám z práce domů, že si vyjedu. Oblečen a natěšen jdu k motorce, zasunu klíč, rafičky se krásně protočily a dále už jen ticho. Totálně klekla baterie. Ani se jí nedivím, po tom, co prožila loňský rok. Tak jsem hadry sundal, sedl k PC a objednal novou. YUASA YTZ12S. Přišla v pondělí. Vydržel jsem až do čtvrtka 22.3. "Japonka" si vrněla blahem, nechal jsem jí 15 min. Během odpoledne jsem si ještě objednal USB zásuvku.

24.3.

(12°C) První letošní jízda :-) Dopoledne jsem ještě zvládnul přišroubavat USB zásuvku (už jen zapojit) Dal jsem na FB vzkaz, že budu kolem 13 hodiny u Trampa. Protože jsem nedočkavě vyjel dříve, vzal jsem to přes Luhačovice a UH Brod. K Trampovi jsem přijel jako druhý, už tam byl Jakub. Pokecali jsme a během té doby se to začalo na parkovišti hromadit. Jen nikdo z FB. Ještě jsem si udělal zahajovací foto. Potom jsme vyrazili na krásnou jízdu po Moravě. Po projetí Buchláků jsme se zastavili u Bukovanského mlýna, ve Vyškově a v Kroměříži na kafe. Potom již přímo domů. Mapa. 224km


 
 
 
 
 
 
 

25.3.

Na dnešek se domluvila vyjížďka z FB. Setkání bylo opět u Trampa. Přijeli chalani ze Severní Moravy, Vladimír ze Slovenska a Petr z Boskovic. Zajel jsem pro Tomáše a tak si zopákl včerejší cestu k Trampovi. Ještě jsme si zajeli na čaj pod hrad a potom už pomalu domů. Seveřané pod Buchláky doprava a my doleva na Stupavu. Tam se ještě lyžovalo. Postupně jsme se opouštěli. Tomáš mě dovedl do Uh Brodu, tady opět rozlučka a už rychle domů. Teplota nebyla tak příjemná jako včera 7°C a vítr. 188km

Velikonoce jsem proležel, tak zbylo jen těšení na Duben.


 
 
 
 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com