9.4.

Dopoledne jsem jel vyzvednout opravenou motorku. Stator je z modelu 07. Snad to vydrží. 24km.

Po obědě vyrážíme s Evou na známá místa, jen se změnilo to, že bereme "drona". Zastavili jsme v Modré u kostelíku, potom do Chabaně na Sekvojovec obrovský a cestou domů v Provodově u kostela. Počasí se měnilo, ale i tak jsme si to náramně užívali. 133km.


 
 
 
 

14.4.

Velký pátek velikonoční, počasí je chladné, ale neprší. Dopoledne jsem zajel za Tomášem Heinzem a dovezl slíbené České Motorkářské Noviny. 55km.

Odpoledne vezmeme naší elektro výzbroj a vydáme se po Kroměřížsku za větrnýmy mlýny. První je u Velkých Těšan, je stejný jako v Rymicích. Dřevěný, podle německého vzoru. Další je již cihlový u Chvalkovic, Vítkův mlýn. U obou uděláme videa z drona. Zpět se vracíme přes Buchlovské hory, je poměrně velký provoz, tak se jelo opatrně. 144km.


 
 
 
 
 
 

15.4.

Podle předpovědi má být ještě slušně, jenže fouká a tak vezeme jen foťák. Míříme na sever ke Slezké Hartě. Před Potštátem odbočíme k mlýnu v Partutovicích, je stejný jako v Rymicích. Jako vždy kolem Kružberka zabloudíme, ale nevadí, jsou tu perfektní opravené cesty. Uděláme zastávku na hrázi a potom hledáme nové, neznámé místo, Lávový proud u Meziny. Našli, ikdyž to chvíli trvalo :-) Pohled byl fantastický, až bude slušněji a nebude foukat, musíme sem s dronem. Domů to vezmeme kolem hradu ve Šternberku, zde vidím směrovku KUBOJ (od něj mám padací rám) a mineme Přerov přes Troubky, u Citova jsme si udělali zastávku u "Evropsky významné lokality", zatím jsme nezjistili co to je :-). 326km.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

23.4.

Konečně zase trochu slušně, jedu sám, jen kam mě oči vedou. Zádveřice, Slušovice, Troják (Maruška), Tesák, Bystřice pod Hostýnem, Fryšták a domů. 101km

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com