Konec sezóny

3.10 - Asi poslední letošní jízda, vzal jsem to po známých a ověřených cestách. Hlavně jsem si užíval zatáček, protože po nasazení kratších kostí se "japonce" do nich chce. Cestou jsem míjel havárii motorkáře a auta (později jsem zjistil, že smrtelnou). 155km

5.10 - Dneska zastávka u Čecha v servisu, domluvili jsme si výměnu pneu Pirelli Scorpion Trail II. Až je bude mít zavolá a udělá se kompletní servis.

8.10 - Ještě pěkně, neodolal jsem a pro vyjetí do Kroměříže zvolil "japonku". Trénoval jsem nouzové brždění a hle, zrovna jsem jej potřeboval. Plechovka odbočila přímo přede mě. Zvládnul jsem to, ale zjistil, že pohled byl upřený na blinkr a ne do únikového prostoru :-(

24.10 - Kdo to má vydržet. Sluníčko svítí a teplota stoupá. Vyjedu na Kyjov - Slavkov - U Trampa a domů. Za Kyjovem fotím "japonku". Prostě úžasných 169km.

26.10. - "Japonka" odvezena do servisu. Naplánovaná je výměna ložiska řízení, pneumatiky, olej v motoru + filtr a kontrola řetězu, brzdových destiček a vzduchového filtru.

9.11. - Den "D", přivezl jsem motorku ze servisu. Nakonec se dělal velký, vyměnily se komplet brzdy (kotouče, destičky a hadice), celá řetězová sada, ložisko rozety a již naplánované věci. Využil jsem cestu k naplnění nádrže a "japonku" dal na zimní stání. I těch 20km bylo neuvěřitelných, jak se jízdí vlastnosti změnily. Na jaře budu muset začít opatrně, aby se zajeli pneu a brzdy.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com